Zoom1 / 4Bec Led MR16 GU5.3 7W Dimabil 220V
Cod: BLGU5.37WDIMXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cu un flux luminos de 490 lumeni, Becul Led MR16 GU5.3 7W Dimabil 220V permite reducerea consumului cu aproape 90%. Este echivalentul unui bec incadescent cu puterea de 56W, avand o clasa de energie: A+.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Da |
| Dispersor | Semi transparent |
| Dulie | GU5.3 / MR16 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot R50 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 38 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led MR16 GU5.3 7W Dimabil 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED DIMABIL MR16 GU5.3 7W 220V | |
|---|---|
| Model | BLGU5.37WDIMXX |
| Putere | 7W |
| Dulie | GU5.3 MR16 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 3000K / Alb Rece - 6500K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 7W corespunde unui bec de 56W |
| Unghiul de Lumina | 38 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Dimabil | Da |
| Garantie | 12 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED DIMABIL MR16 GU5.3 7W 220V | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED DIMABIL MR16 GU5.3 7W 220V ALB CALD / ALB RECE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED DIMABIL MR16 GU5.3 7W 230V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Cambur L. · 14 iunie 2024
Super calitate , conform asteptarilor si foarte prompti in confirmarea si expedierea comenzii.Multumesc
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led MR16 GU5.3 7W Dimabil 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















