
Bec Led Gu5.3 Mr16 7W Mat 220V 15000H
Cod: SBLMR167W220VXX
Disponibil cu lumina calda sau rece, noul BEC LED GU5.3 MR16 7W MAT 220V poate inlocui cu succes becurile clasice halogen de 50W, avand un consum mult mai mic si o durata de viata de pana la 15.000 ore. Acesta este cu alimentare directa la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU5.3 / MR16 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU5.3 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 100 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Gu5.3 Mr16 7W Mat 220V 15000H
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED GU5.3 MR16 7W SPOT MAT 100° |
|
|---|---|
| Model | SBLMR167W220VXX |
| Putere | 7W |
| Dulie | GU5.3 MR16 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | 55W |
| Unghiul de Lumina | 100º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU5.3 MR16 7W ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED MR16 GU5.3 7W ALB RECE SPOT R50 MAT 100° |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU5.3 MR16 7W SPOT 100° ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Gu5.3 Mr16 7W Mat 220V 15000H? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















