Zoom1 / 2Bec Led Gu5.3 Mr16 7W 220V Alb Natural
Cod: SPNBLMR167W220VNW
Cu un flux luminos puternic de 560 lumeni, acest BEC LED GU5.3 MR16 7W 220V Alb Natural este util in diferite aplicatii in care se doreste sa se puna in valoare o anumita zona sau pentru un iluminat cu design modern. Acesta este disponibil cu alb natural si se alimenteaza prin dulie MR16.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Dulie Gu10 Ceramica Gri
-40%Bec Led Mr16 6W Mat Alb Cald 220V 15000H
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU5.3 / MR16 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU5.3 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Gu5.3 Mr16 7W 220V Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED GU5.3 MR16 7W SPOT |
|
|---|---|
| Model | SPNBLMR167W220VNW |
| Putere | 7W |
| Dulie | GU5.3 MR16 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural |
| Echivalenta Bec Incandescent | 55W |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU5.3 MR16 7W 220V ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GU5.3 MR16 7W 220V ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU5.3 MR16 7W 220V ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Gu5.3 Mr16 7W 220V Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















