
Suport Tub Neon Led 1200 Mm
Cod: SUPTNL120CM
★★★★★4.8/5 (5 recenzii)Pentru orice Tub LED de 1200mm din oferta noastra, sau orice alt tub cu alimentare la doua capete, poti alege acest suport tub pentru interior. Acest suport este simplu, fara dispersor fiind recomandat in medii uscate.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
-25%Tub Neon Led 18W 120Cm Clar Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 36W |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Suport Tub Neon Led 1200 Mm
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP SUPORT NEON LED 120 CM | |
|---|---|
| Model | SUPTNL120CM |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W 120 cm T8 G13 |
| Dispersor | Fara dispersor |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIA 1X36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 120 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP SUPORT TUB NEON LED 120 CM: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP SUPORT TUB NEON LED 120 CM: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP SUPORT TUB NEON LED 120 CM: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
4.8
5 recenzii
Cristian B. · 23 decembrie 2024
Produse ok privind raport calitate/preț.
Radu p. · 15 aprilie 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Attila G. · 7 martie 2020
Sunt multumit am comandat mai multe si este usor de montat si facut legatura .
ciprian p. · 1 mai 2018
recomand
Maxim G. · 22 septembrie 2017
Pentru o lumină mai buna luați suport dublu, nimic de reproșat design_ului, utilități
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Suport Tub Neon Led 1200 Mm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















