
Corp Neon Led 1X1200 Mm Etans Ip65
Cod: C-FIPAD1X1200MM
★★★★★5/5 (1 recenzii)CORP NEON LED 1x1200 MM ETANS IP65 cu grad de protectie IP65, este potrivit in mediile cu multa umezeala, precum bai sau balcoane. Tensiunea de alimentare este 220V. Nu contine tubul LED.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Preturi pe cantitate
| Cantitate | Pret/buc | Reducere |
|---|---|---|
| 12+ buc. | 48,79 lei | 20% |
| 24+ buc. | 42,69 lei | 30% |
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade
-10%Corp Neon Led 2X1200 Mm Etans Ip65
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 36W |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 240 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Neon Led 1X1200 Mm Etans Ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED TIP FIPAD 1x120 CM IP65: |
|
|---|---|
| Model | C-FIPAD1X1200MM |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W 120 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dispersor transparent |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD 1X36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 120 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED TIP FIPAD 1x120 CM IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED TIP FIPAD 1x120 CM IP65: |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED TIP FIPAD 1x120 CM IP65: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Farkas L. · 28 august 2017
Raport calitate-pret foarte bun. Pentru garaje,ateliere,exterior-usor de instalat, protectie foarte buna la umezeala!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Neon Led 1X1200 Mm Etans Ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















