
Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade
Cod: TL18WMSTOWW
★★★☆☆3/5 (2 recenzii)Cu lumina emisa distribuita la un unghi de 270, poti folosi acest TUB NEON LED 18W 120CM MAT ALB CALD STICLA 360 GRADE si cu dispersor mat intr-un corp neon clasic 1x36W sau 2x36W cu reflector-oglindat beneficiind la maxim de lumina alba calda.
Pret cu TVA inclus
Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Cald 360 Grade

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade
Din aceeasi gama
Descriere
In situatia in care doriti sa utilizati acest model de TUB NEON LED 18W ALB CALD STICLA 360 GRADE in corpuri prevazute cu balast mecanic sau electromagnetic, principalul avantaj este ca nu trebuie facute modificari de eliminare a balastului si se poate folosi direct prin scoaterea starter-ului (in cazul corpurilor cu balast electromagnetic sau mecanic). In plus acest TUB NEON LED 18W STICLA 360 GRADE are garantie 2 ani si in cazul persoanelor juridice.
Caracteristici Tehnice TUB NEON CU LED 18W STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | TL18WMSTOWW |
| Putere | 18W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 827 |
| Temperatura de Culoare | ALB CALD - 2700K |
| Luminozitate | 1800LM |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Lungime | 120 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON CU LED 18W STICLA 270 GRADE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON CU LED 18W STICLA 270 GRADE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
3
2 recenzii
Niculae Cristian M. · 9 noiembrie 2023
Este o solutie mult mai simpla, mai buna, sigura si economica.
virgil c. · 8 septembrie 2021
Am cumparat 10 bucati din care 3 nu au functionat. Am renuntat produsele defecte dar nu au acceptat plata coletului la destinatie, l-au returnat ..... Experienta neplacuta
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















