Zoom1 / 5Tub Led 18W 120Cm Mat Alb Natural 4000K Pf0.9 2160 Lumeni
Cod: TL18W2160LMNW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Vezi oferta de pret pentru noul TUB LED 18W 120CM MAT ALB NATURAL 4000K PF0.9 2160 LUMENI cu caracteristici de top: 2160 lumeni , PF>0.9, durata de viata: 30.000 ore, garantie 2 ani si consum doar de 18W!
Pret cu TVA inclus
Tub Led 18W 120Cm Mat Alb Natural 4000K Pf0.9 2160 Lumeni
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Corp Neon Led 2X1200 Mm Etans Ip65
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Natural 360 Grade

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Led 18W 120Cm Mat Alb Natural 4000K Pf0.9 2160 Lumeni
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB LED 18W 120CM ALB NATURAL 4000K MAT PF>0.9 2160 LUMENI |
|
|---|---|
| Model | TL18W2160LMNW |
| Putere | 18W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 865 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural - 4000K |
| Luminozitate | 2160LM |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Lungime | 120 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB LED 18W 120CM ALB NATURAL 4000K MAT PF>0.9 2160 LUMENI |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB LED 18W 120CM ALB NATURAL 4000K MAT PF>0.9 2160 LUMENI |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Stefan Z. · 17 noiembrie 2019
- lumina emisa este puternica, am inlocuit un tub de neon clasic de la Osram si se vede diferenta in sensul ca acesta cu led are 15% poate 20% lumina in plus, - tenta luminii este alba naturala ( nici galbena si nici albastra) - aprindere innstanee ... nu ca la vechiul tub la care dura 1-2 secunde - fiindca tubul este cu leduri, nu mai am nevoie de starter pentru aprinderea luminii deci nici nu mai clipeste la aprindere Poate ar trebui mentionat pe site ca tubului ii trebuie alimentare cu curent pe la ambele capete si deci poate fi folosit direct in locul tuburilor vechi, pe corpurile vechi de neon. Mai nou au aparut tuburi led care au alimentare numai la un capat, deci nu vor merge pe corpurile vechi, deoarece corpul vechi contine acele drosere si acele drosere alimenteaza tubul la ambele capete, asadar pentru tuburile cu alimentare la un singur capat, trebuie sa achizitionati si un corp de sustinere pentru el si deci presupune o cheltuiala in plus si ceva munca fizica sus la tava pentru inlocuire.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Led 18W 120Cm Mat Alb Natural 4000K Pf0.9 2160 Lumeni? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















