Zoom1 / 5Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
Cod: TL9WMSTOCW
★★★★★4.9/5 (21 recenzii)TUBUL NEON LED 9W 60CM ALB RECE 360 GRADE a fost proiectat in mod inovativ pentru maxima luminozitate cu temperatura alb rece, imprastiind lumina cu un unghi de 270 grade. Produsul asigura o economie de 50% fata de un tub neon fluorescent.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-40%Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm

Suport Tub Neon Led 600 Mm
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Lungime | 600 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
Din aceeasi gama
Descriere
TUB NEON CU LED 9W ALB RECE T8 MAT STICLA 360 GRADE
In situatia in care doriti sa utilizati acest model de TUB NEON LED 9W ALB RECE STICLA 360 GRADE in corpuri prevazute cu balast mecanic sau electromagnetic, principalul avantaj este ca nu trebuie facute modificari de eliminare a balastului si se poate folosi direct prin scoaterea starter-ului (in cazul corpurilor cu balast electromagnetic sau mecanic).
Caracteristici Tehnice TUB NEON LED 9W 60CM ALB RECE STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | TL9WMSTOCW |
| Putere | 9W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 865 |
| Temperatura de Culoare | ALB RECE - 6400K |
| Luminozitate | 900LM |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Lungime | 60 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON LED 9W 60CM ALB RECE STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON LED 9W 60CM ALB RECE STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (21)
4.9
21 recenzii
Lucian M. · 17 iunie 2025
A fost totul în regula.
Florin S. · 12 iulie 2023
Un produs cu un raport pret/ calitate foarte bună. Produsul luminează foarte bine și are o durata de viata lungă. În contactul cu furnizorul nu am întâlnit nicio parte negativă, acesta fiind foarte prompt la solicitările mele și foarte expediție în preluarea și livrarea comenzii. Persoana de contact din callcenter foarte amabila
Șerban G. · 19 ianuarie 2023
Produs f. Bun recomand
Costel C. · 26 noiembrie 2022
Produs bun, livrare rapidă, prețul deasemenea bun.
VALENTIN P. · 12 octombrie 2022
Produse de calitate.Recomand.
Alexandru v. · 5 aprilie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Cornel C. · 21 mai 2021
Eu nu am gasit mai ieftin. Si bun ! Am instalat 60 si mai cumpar 50 !
Iosif m. · 19 februarie 2021
Tuburire sunt conform cu specificatiile de pe site, recomanda achizitionarea lor! Fata de alte tuburi au un flux luminos foarte bun 900lumeni, altele la aceiaisi putere au 800lm. Cu privire la plasarea si livrarea comenziilor sunt foarte multumit. Am cumparat pana in prezent peste 100buc.
Constantin T. · 16 aprilie 2020
Sunt foarte mulțumit de aceste neoane. Am in subordine mai multe scări de bloc și înlocuiesc tuburile clasice fluorescente cu aceste neoane. Necesită doar o mică reconfigurare la schema inițială și totul e ok.
Lucian M. · 1 aprilie 2020
Este ok
Ionuț andrei E. · 20 februarie 2020
RECOMAND CU INCREDERE...! LUMINA CLARA SI PUTERNICA....
Bogdan V. · 5 iulie 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Vasile V. · 18 aprilie 2019
super ok
Ivanovits a. · 3 decembrie 2018
Luminează tare bine.A venit și repede.
Florin C. · 11 octombrie 2018
Produs ok ,conform descrierii Am dat doar 4stele ca are doar 900lumeni as fi vrut sa lumineze mai tare
Nicolae Bogdanel V. · 15 aprilie 2018
Neon bun.
Gheorghe S. · 22 ianuarie 2018
Produs f bun lumina puternica si consum redus de energie.
Tudose m. · 3 noiembrie 2017
Foarte bun
Manu T. · 19 octombrie 2017
este ok
Laurentiu L. · 7 octombrie 2017
Pret foarte bun.lumineaza super !!!! Si ce este si mai important...........transport zero !!!!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















