
Corp Neon Led 1X600 Mm Etans Ip65
Cod: C-FIPAD1X600MM
★★★★★5/5 (1 recenzii)CORP NEON LED 1x600 MM ETANS IP65 poate fi instalat in baie sau mediul umed datorita gradului de protectie crescut. Alimentare la tensiune 220V. Nu contine tubul LED.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-20%Corp Neon Led 2X600 Mm Etans Ip65
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Natural 360 Grade
-10%Corp Neon Led 2X1200 Mm Etans Ip65
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 18W |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 600 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 240 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Neon Led 1X600 Mm Etans Ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED TIP FIPAD 1x60 CM IP65: | |
|---|---|
| Model | C-FIPAD1X600MM |
| Compatibil Tub Neon LED | 9W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dispersor transparent |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD 1X18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 60 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED TIP FIPAD 1x60 CM IP65: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED TIP FIPAD 1x60 CM IP65: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED TIP FIPAD 1x60 CM IP65: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Florin C. · 11 octombrie 2018
Chiar da sunt din plastic sunt foarte bune, ieftine si vin echipate cu tot ce trebuie pentru montare .calitateeee 5stele
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Neon Led 1X600 Mm Etans Ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















