
Suport Tub Neon Led 600 Mm
Cod: SUPTNL60CM
★★★★★5/5 (4 recenzii)SUPORTUL TUB NEON LED 600 MM este componenta ce sustine si alimenteaza un tub neon LED de 60 cm. Corpul fara dispersor permite imprastierea luminii la maximum in functie de tubul LED ales. Protectia sa, IP20, il recomanda pentru aplicatii la interior.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-40%Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 18W |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 600 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Suport Tub Neon Led 600 Mm
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP SUPORT NEON LED 600 MM | |
|---|---|
| Model | SUPTNL60CM |
| Compatibil Tub Neon LED | 9W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Fara dispersor |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIA 1X18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 60 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP SUPORT TUB NEON LED 60 CM: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP SUPORT TUB NEON LED 60 CM: | |
|---|---|
|
Continut pachet si atentionari pentru CORP SUPORT TUB NEON LED 60 CM: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Lucian M. · 17 iunie 2025
A fost totul în regula
Mircea C. · 4 februarie 2020
Am comandat acest produs si sunt extrem de multumit. L-am instalat in cateva minute si functioneaza perfect. Este extrem de simplu si ingenios conceput, dar in acelasi timp pare destul de sigur si rezistent. Multumesc ProduseLed si firmei de curierat pentru amabilitate si distributie. Recomand atat magazinul ProduseLed cat si Suport Tub Neon Led 600 mm.
Anton I. · 23 iulie 2017
Lumina buna si economic.
Lucian M. · 19 iulie 2017
Este ok
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Suport Tub Neon Led 600 Mm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















