
Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm
Cod: SUPTNL2X60CM
★★★★★5/5 (7 recenzii)SUPORT TUB NEON LED 2 x 600 MM este varianta prevazuta cu loc pentru doua tuburi LED, putand astfel oferi de doua ori mai multa lumina. Alimentat la tensiune 220V, pretul include doar corpul de iluminat, fara tuburi LED.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm

Suport Tub Neon Led 600 Mm
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 18W |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 600 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 240 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP SUPORT NEON LED 2x600 MM | |
|---|---|
| Model | SUPTNL2X60CM |
| Compatibil Tub Neon LED | 9W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Fara dispersor |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIA 2X18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 60 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP SUPORT TUB NEON LED 2x60 CM: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP SUPORT TUB NEON LED 2x60 CM: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP SUPORT TUB NEON LED 2x60 CM: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (7)
5
7 recenzii
Daniel Sabin B. · 18 septembrie 2025
Produs foarte bun pentru tuburile de neon cu led
Serban N. · 6 iulie 2024
Toate produsele pe care le-am cumparat de aici sunt bune si au un pret corect, coletul a ajuns in 2 zile in stare f buna, sunt foarte multumita, recomand.
Costel C. · 26 noiembrie 2022
Corp neon dublu, pt.tub 60cm,led fără balast și ștarter,alimentat la ambele capete,ușor de montat,aspect plăcut,preț f.bun,livrare și împachetare f.bună,recomand folosirea acestui model.
Daniel P. · 20 iulie 2020
Produs perfect. Ușor de montat.Livrare prompta.
Sorin P. · 5 septembrie 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Ilie G. · 15 aprilie 2019
Perfect pentru locul dorit . Usor de montat.
Ioan v. · 1 iunie 2017
E un produs care isi face treaba asa cum trebuie si pe care l-am luat la super pret.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















