
Tub Neon Led 9W 60Cm Clar Sticla 270 Grade
Cod: TL9WCSTXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Acest TUB NEON LED 9W 60CM CLAR STICLA 270 GRADE este varianta economica si ecologica de a inlocui vechiul tub fluorescent de 18W si lungime 60cm, dar sa consumi doar 9W, fiind prevazut cu dispersor transparent din sticla sau plastic. Produsul se alimenteaza la ambele capete conform schemei.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Tub Neon Led 18W 120Cm Clar Sticla 360 Grade
-40%Suport Tub Neon Led 2 X 600 Mm
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 600 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Neon Led 9W 60Cm Clar Sticla 270 Grade
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB NEON LED 9W CLAR ALB RECE / ALB CALD: |
|
|---|---|
| Model | TL9WCSTXX |
| Putere | 9W |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 865/827 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb Cald |
| Luminozitate | 900LM |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Lungime | 60 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON LED 9W CLAR 270° ALB RECE / CALD: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON LED 9W 60CM T8 TRANSPARENT 270 GRADE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Iordache I. · 17 decembrie 2018
Am achiziționat multe produse si toate sunt super. Preturi bune si foarte seriosi. Recomand!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Neon Led 9W 60Cm Clar Sticla 270 Grade? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















