
Tub Neon Led 10W 60Cm Clar Alb Rece/Natural Sticla
Cod: TL10WCSTXW
★★★★★5/5 (5 recenzii)Noul TUB NEON LED 10W 60CM CLAR ALB Rece/Natural STICLA este prevazut cu dispersor clar, din sticla, fiind varianta economica de a inlocui un tub fluorescent conventional. Acest tub neon LED se alimenteaza la ambele capete (standard) la tensiune 220V.
Pret cu TVA inclus
Tub Neon Led 10W 60Cm Clar Alb Rece/Natural Sticla
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 600 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 10W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Neon Led 10W 60Cm Clar Alb Rece/Natural Sticla
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB NEON LED 10W CLAR ALB RECE/NATURAL: |
|
|---|---|
| Model | TL10WCSTXW |
| Putere | 10W |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 840 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K / Alb Natural - 4000K |
| Luminozitate | 800LM |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Lungime | 60 CM |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON LED 10W CLAR 270° ALB RECE/ ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB NEON LED 10W 60CM T8 TRANSPARENT STICLA 270 GRADE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
5
5 recenzii
Alexandru v. · 5 aprilie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
gheorghe m. · 12 ianuarie 2021
este ok
stoica d. · 7 noiembrie 2020
Calitate buna si durabilitate ok la pret foarte bun. Functioneaza in baie de peste 2 ani fara probleme.
mihai m. · 5 februarie 2020
Lumina buna, montaj simplu. Avantaj ca functioneaza fara alte dispozitive (drosere, balast, starter), direct la 220, cu mici modificari de cablaj in corpul de iluminat unde vor fi montate.
Florin V. · 5 noiembrie 2017
Nu ma asteptam sa lumineze asa de bine .Recomand.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Neon Led 10W 60Cm Clar Alb Rece/Natural Sticla? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















