
Corp 60X60Cm Incastrat Pentru Tuburi Led
Cod: C-FIRI4X9WTL
Vrei sa inlocuiesti clasicul corp incastrabil de tip FIRI 4x18 cu tehnologie LED? CORPUL 60X60CM INCASTRAT PENTRU TUBURI LED poate fi folosit in aplicatii casnice sau comerciale, permite montare in el a 4 tuburi neon cu LED de tip T8 in orice culoare de lumina ti-ai dori. Pret per corp de iluminat. ACEST PRODUS NU SE LIVREAZA PRIN CURIER ! Se poate ridica din Ploiesti sau Bucuresti dupa ce a fost comanda confirmata si platita in prealabil.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Natural 360 Grade

Creion Tensiune Wireless

Adaptor Dulie E14 / E27
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x72 mm |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp 60X60Cm Incastrat Pentru Tuburi Led
Din aceeasi gama
Descriere
Pe langa avantajul pretului de achizitie care este mai mic decat in cazul unui Panou LED, un alt beneficiu principal al acestui corp incastrabil 600x600mm este ca atunci cand nu mai functioneaza un tub neon cu LED, acesta poate fi schimbat usor si repede fara a fi nevoie sa dati jos corpul de neon. Cu acest corp incastrat aveti libertatea sa alegeti temperatura de culoare atunci cand achizitionati tuburile de neon cu LED ce urmeaza a fi instalate.
Caracteristici Tehnice CORP NEON INCASTRAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
| Model | C-FIRI4X9WTL |
| Compatibil Tub Neon LED | 8W / 9W / 10W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dublu reflector oglindat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIRI 4x18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x7.2 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON INCASTRAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON INCASTRAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON INCASTRAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp 60X60Cm Incastrat Pentru Tuburi Led? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















