
Corp 60X60Cm Aplicat Pentru Tuburi Led
Cod: C-FIRA4X9WTL
★★★★★5/5 (2 recenzii)Acest CORP 60x60CM APLICAT PENTRU TUBURI LED se monteaza simplu prin aplicare, fiind destinat tuburilor de 60cm cu alimentare la ambele capete. Se poate utiliza doar la interior iar pretul este per corp iluminat, fara tuburi LED incluse. ACEST PRODUS NU SE LIVREAZA PRIN CURIER ! Se poate ridica din Ploiesti sau Chiajna (Ilfov) dupa ce a fost comanda confirmata si platita in prealabil.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-25%Tub Neon Led 10W 60Cm Clar Alb Rece/Natural Sticla
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Natural 360 Grade
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600x600x60 mm |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp 60X60Cm Aplicat Pentru Tuburi Led
Din aceeasi gama
Descriere
Cu acest CORP NEON APLICAT 600x600 mm, puteti alege culoarea luminii pe care o doriti. Precablat pentru instalarea a 4 tuburi de neon cu LED de 60cm T8, corpul aplicat 600x600 mm este o solutie de iluminare pe termen lung. Oricand nu mai functioneaza un tub neon cu LED care a iesit din garantie acesta poate fi schimbat foarte simplu si cu costuri minime.
Caracteristici Tehnice CORP NEON APLICAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
| Model | C-FIRA4X9WTL |
| Compatibil Tub Neon LED | 8W / 9W / 10W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dublu reflector oglindat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIRA 4x18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni | 60x60x6 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON APLICAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON APLICAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON APLICAT 600x600 MM PENTRU TUBURI LED 4x9W: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Nitu A. · 6 iunie 2024
Produsele au venit la timp. Foarte multumit de implicarea angajatilor
Irina C. · 14 august 2023
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp 60X60Cm Aplicat Pentru Tuburi Led? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















