
Corp Led 36W 120Cm Ip65 Inteconectabil Cu Senzor de Miscare 5000K
Cod: CL36WISMNW
Corp Led 36W 120Cm Ip65 Inteconectabil cu Senzor de Miscare Alb Natural este ideal pentru zonele de trecere, in care nu este nevoie de lumina in permanenta pe timp de noapte. Senzorul crepuscular integrat activeaza corpul la o iluminare ambientala mai mica de 20 lux iar senzorul de miscare aprinde corpul cand detecteaza miscare ramanand aprins 5 minute.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | E |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1280 x 51 x 31 mm |
| Dispersor | Mat |
| Flux luminos | 110 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (5000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W 120Cm Ip65 Inteconectabil Cu Senzor de Miscare 5000K
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 36W 120CM IP65 INTERCONECTABIL CU SENZOR DE MISCARE ALB NATURAL | |
|---|---|
| Model | CL36WISMNW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 230V |
| Flux luminos | 3960 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | SMD |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 5000K |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1280 x 51 x 31 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 36W 120CM IP65 INTERCONECTABIL CU SENZOR DE MISCARE ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W 120CM IP65 INTERCONECTABIL CU SENZOR DE MISCARE ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W 120Cm Ip65 Inteconectabil Cu Senzor de Miscare 5000K? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















