
Corp Pentru Tuburi Led 30X120 Aplicat
Cod: C-FIRA2X18WTL
★★★★★4.7/5 (3 recenzii)CORP PENTRU TUBURI LED 30X120 APLICAT permite instalarea a doua tuburi LED cu putere de 18W corpul difuzand lumina la 160 grade pentru iluminat eficient si placut. Nu include tuburile care se achizitioneaza separat. ACEST PRODUS NU SE LIVREAZA PRIN CURIER ! Se poate ridica din Ploiesti sau Bucuresti dupa ce a fost comanda confirmata si platita in prealabil.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Tub Neon Led 18W 120Cm Clar Sticla 360 Grade
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-20%Lampa Iluminat Emergenta 30 X Smd Led
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Pentru Tuburi Led 30X120 Aplicat
Din aceeasi gama
Descriere
Cu acest CORP NEON APLICAT 30x120, puteti alege culoarea luminii pe care o doriti. Precablat pentru instalarea a 2 tuburi de neon LED cu lungime de 120cm T8, corpul aplicat 30x120 este o solutie de iluminare pe termen lung. Oricand nu mai functioneaza un tub neon cu LED care a iesit din garantie acesta poate fi schimbat foarte simplu si cu costuri minime.
Caracteristici Tehnice CORP NEON APLICAT 30x120 PENTRU TUBURI LED 2x18W: | |
|---|---|
| Model | C-FIRA2X18WTL |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W - 20W / 120 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dublu reflector oglindat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIRA 2x36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni | 217x1200x60 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON APLICAT 30x120 PENTRU TUBURI LED 2x18W: | |
|---|---|
ATENTIE ! Acest corp neon poate fi livrat si in varianta clasica cu balast/droser electromagnetic si cu startere, pretul ramanand acelasi. |
Aplicatii CORP NEON APLICAT 30x120 PENTRU TUBURI LED 2x18W: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON APLICAT 30x120 PENTRU TUBURI LED 2x18W: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
4.7
3 recenzii
Gabriel C. · 24 octombrie 2024
Foarte bun raport preț calitate la fel si colaborarea cu oamenii de la aceasta firma: empatici si cu suflet mare . Doamne ajuta! Ii așteptam sa fie mereu alaturi de noi in proiectele caritabile!
Gabriel C. · 27 septembrie 2024
Raport echilibrat pret calitate .
Luciana A. · 28 ianuarie 2018
Un produs de calitate la un preț bun
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Pentru Tuburi Led 30X120 Aplicat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















