Zoom1 / 6Tub Led 18W 120Cm Pentru Carmangerie
Cod: TL18WCARM
Fie ca e folosit intr-o carmangerie, macelarie, magazin mixt sau in alt magazin cu vitrina de expunere a produselor din carne proaspata si nu numai, acest TUB LED 18W 120CM PENTRU CARMANGERIE, va da viata preparatelor si va starni si mai mult pofta clientilor!
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Tuburi neon LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | G13 |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Sticla |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Led 18W 120Cm Pentru Carmangerie
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB LED 18W T8 PENTRU CARMANGERIE |
|
|---|---|
| Model | TL18WCARM |
| Putere | 18W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 220-240V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Lungime | 120 CM |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB NEON CU LED 18W STICLA PENTRU CARMANGERIE |
|
|---|---|
|
Aplicatii TUB LED 18W MAT PENTRU CARMANGERIE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru tuburi neon cu LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Led 18W 120Cm Pentru Carmangerie? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















