
Corp Neon Led 2X1500 Mm Etans Ip65
Cod: C-FIPAD2X1500MM
★★★★☆4.3/5 (3 recenzii)CORP NEON LED 2x1500 MM ETANS IP65 este conceput pentru a fi montate in medii cu nivel ridicat de umezeala, precum bai,bucatarii sau balcoane, datorita gradului crescut de protectie (IP65). Corpul neon etans permite instalarea a doua tuburi LED 1500mm.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Tub Neon Led 24W 150Cm Mat Alb Rece Sticla
-20%Tub Neon Led 25W 150Cm Mat Alb Natural Sticla
-10%Corp Neon Led 1X1200 Mm Etans Ip65
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 150 cm |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1500 mm |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 58W |
| Forma | Liniara |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1500 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 50W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 150 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 240 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Neon Led 2X1500 Mm Etans Ip65
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED TIP FIPAD 2x150 CM IP65: | |
|---|---|
| Model | C-FIPAD2X1500MM |
| Compatibil Tub Neon LED | 22-25W 150 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dispersor transparent |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 58W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD 2X58W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 240 grade |
| Lungime | 150 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED TIP FIPAD 2x150 CM IP65: | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED TIP FIPAD 2x150 CM IP65: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED TIP FIPAD 2x150 CM IP65: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
4.3
3 recenzii
Baicu M. · 1 octombrie 2024
Un produs de calitate la un pret decent.
catalin c. · 17 octombrie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Maxim G. · 2 octombrie 2017
Cam fragile, sper sa fie Ip65, deoarece îl folosesc la un mediu umed.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Neon Led 2X1500 Mm Etans Ip65? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















