
Corp Led 18W 120Cm T8 Mat Alb Rece
Cod: CLT8120CMMATCW
★★★★★5/5 (4 recenzii)Te vei bucura de luminozitate maxima in culoarea alb rece datorita caracteristicilor acestui CORP LED 18W 120CM T8 cu dispersor mat. Are inclus in pachet toate accesoriile de functionare si de prindere. Pretul afisat este per bucata.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna

Corp Led 9W 60Cm T5 Mat
-20%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Cald
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La un singur capat |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 36W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pachetul contine | Mufa Alimentare Corp LED, Mufa imbinare intre 2 corpuri cu LED, capac pentru orificiu alimentare, 2 cleme de prindere |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 18W 120Cm T8 Mat Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED 18W 120CM T8 MAT |
|
|---|---|
| Model | CLT8120CMMATCW |
| Putere | 18W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - 6000-6500K |
| Luminozitate | 1440 lm |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Lungime | 120 cm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED 18W 120CM T8 MAT: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED 18W T8 MAT ALB RECE |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED 18W 120CM T8 MAT |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Ovidiu B. · 22 septembrie 2021
Lumina puternica; usor de montat; surprinzator de usor; calitate OK.
Ianos S. · 17 februarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Vali F. · 11 aprilie 2017
Multumesc pentru promptitudine si pentru modul profesionist in care ati rezolvat cererea.
Tiberiu S. · 11 aprilie 2017
Recomand!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 18W 120Cm T8 Mat Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















