
Spot Led 3W Rotund Slim Mat
Cod: SL3WRSLMXX
★★★★★4.9/5 (18 recenzii)Cel mai mic dintre toate modelele de spoturi slim, SPOTUL LED 3W ROTUND SLIM MAT are diametrul de 83mm si adancimea de 20mm. Poate fi folosit pentru zone mici, grinzi, arcade sau nise pentru a pune in evidenta detalii arhitecturale. Acesta este disponibil cu alb rece, alb cald sau alb natural.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Rece
-20%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Cald

Spot Led 18W Rotund Slim Mat
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Natural
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 70 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 83x20 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 3W Rotund Slim Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Dispersorul alb mat si rama alba, face ca acest SPOT LED 3W rotund sa fie incastrat in tavanul fals fara sa atraga atentia pana nu este aprins. Elegant si modern, noul Spot LED 3W are un diametru de doar 83 mm si inaltimea (adancimea) de 20 mm.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 3W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | SL3WRSLMXX |
| Putere | 3W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø 83x20 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 72 mm |
| Unghiul de Lumina | 160 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 3W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 3W ROTUND INCASTRAT CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (18)
4.9
18 recenzii
Viorel T. · 11 decembrie 2024
CARMEN V. · 10 noiembrie 2023
foarte multumit
Cristian S. · 15 noiembrie 2022
Punctualitate și seriozitate!
Constantin M. · 12 august 2021
Sunt multumit de spoturi, ieftine si bune. Livrare foarte buna
Ianos S. · 17 februarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Florea m. · 12 martie 2020
Lumina placuta, usor de montat, livrare rapida si pret excelent. Multumit
Alexandru Sorin B. · 1 octombrie 2019
Interesul acordat clientului a fost unul net superior, promptitudine si profesionalismul fiind caracteristicile principale ale acestei companii. Despre produs doar de bine..
Andrei D. · 30 ianuarie 2019
Usor de montat. Ofera lumina buna .
Stelica S. · 25 noiembrie 2018
Raport pret calitate foarte bun!
dumitru d. · 23 noiembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Cristian V. · 29 iunie 2018
CALITATE - PRET - OK
dorel o. · 6 mai 2018
Produs ok , preț mic
ALEXANDRU M. · 27 februarie 2018
ok
ALEXANDRU M. · 27 februarie 2018
ok
ALEXANDRU M. · 27 februarie 2018
ok
Florea M. · 3 noiembrie 2017
Foarte bun.echivalent unui bec de 28w
Dancu M. · 17 septembrie 2017
Perfect .
Adrian C. · 25 iulie 2017
Un produs bun
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 3W Rotund Slim Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.













