
Spot Led 18W Rotund Slim Mat
Cod: SL18WRSLMXX
★★★★★5/5 (5 recenzii)Vrei un corp de iluminat puternic care sa fie usor de montat si cu dimensiuni reduse? SPOTUL LED 18W ROTUND SLIM MAT prezinta aceste avantaje si poate fi montat in tavanul fals din rigips. Este disponibil in doua variante de temperaturi de culoare: alb rece si alb cald.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Panou Led 50W 60X60Cm Tavan Casetat
-15%Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Rece

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
-20%Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Natural
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 200 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 225 x 20 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 18W Rotund Slim Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Rama alba si dispersorul alb mat, fac ca acest SPOT LED 18W Rotund sa fie o prezenta moderna si eleganta. Cu un consum mic de energie si cu o durata de viata mare, SPOTUL LED 18W Rotund, este o solutie economica si fiabila de iluminare.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 18W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | SL18WRSLMXX |
| Putere | 18W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Dimensiuni | Ø 225x20 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 200 mm |
| Unghiul de Lumina | 120 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 18W ROTUND RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 18W ROTUND INCASTRAT CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
5
5 recenzii
IOAN D. · 13 aprilie 2024
Totul e perfect, produse bune, de calitate conform preț, functioneaza perfect, am montate in toata casa si fac economie de energie. Personalul te ajuta cu informatiile necesare, tehnice sau despre stocuri, recomand cu incredere.
Daniel C. · 31 mai 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
PANA A. · 9 ianuarie 2018
foarte multumit
PANA A. · 9 ianuarie 2018
foarte multumit
PANA A. · 9 ianuarie 2018
foarte multumit
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 18W Rotund Slim Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















