Zoom1 / 3Spot Led 3W Rotund Alb Rece Mini
Cod: SL3WRMCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Compact, economic si eficient, SPOTUL LED 3W ALB RECE are rama de culoare alba si iese in evidenta atunci cand este aprins. Acesta poate fi utilizat in multiple aplicatii de iluminat la interior, avand toate componentele incluse pentru functionare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat focal, tablouri
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Rece
-10%Spot Led 3W Rotund Alb Cald Mini

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 40 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 50 x 30 mm |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj Aluminiu, Geam Sticla, Plastic |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 60 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 3W Rotund Alb Rece Mini
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 3W ROTUND MINI |
|
|---|---|
| Model | SL3WRMCW |
| Putere | 3W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Tip LED | Cob LED |
| Dimensiuni | Ø 50 x 30 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 40 mm |
| Unghiul de Lumina | 60 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 3W ROTUND ALB RECE MINI |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 3W ROTUND ALB RECE MINI |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Adrian Daniel C. · 28 septembrie 2020
Produs bun, identic cu cel din poza si caracteristici exact ca cele din descriere, ambalat si transportat foarte bine, recomand!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 3W Rotund Alb Rece Mini? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















