Zoom1 / 3Spot Led 3W Rotund Ø35Mm 220V
Cod: SL3WRØ35MM220VXX
Cu dimensiuni reduse si cu un flux luminos bogat, noul SPOT LED 3W ROTUND Ø35MM se alimenteaza direct la tensiune 220V fara driver sau transformator. Acesta are rama din aluminiu de culoare alba si dispersorul antireflex pentru o imprastiere cat mai buna si uniforma a luminii.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Spot Led 3W Patrat 35X35Mm 220V

Clema Banda Led 220V
-10%Spot Led 3W Rotund Alb Cald Mini
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 30 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 35x25 mm |
| Dispersor | Prismatic |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj Aluminiu, Geam Sticla, Plastic |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | 1 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COB |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 3W Rotund Ø35Mm 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED 3W ROTUND Ø35MM 220V |
|
|---|---|
| Model | SL3WRØ35MM220VXX |
| Putere | 3W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Natural / Alb Rece |
| Culoare Rama | Alba |
| Tip LED | Cob LED |
| Dimensiuni | Ø 35 x 25 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 30 mm |
| Unghiul de Lumina | 160 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 3W MOBILA ROTUND Ø35MM 220V |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 3W ROTUND Ø35MM 220V |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 3W Rotund Ø35Mm 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















