Zoom1 / 4Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Rece
Cod: SL12WRSLMCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)La fel de multa lumina dar un consum mai mic acestea sunt avantajele principale ale iluminatului cu LED. Sistemul de montare incastrat da un plus de eleganta. SPOTUL LED 12W ROTUND SLIM ALB RECE este o varianta compacta si puternica de iluminare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Spot Led 18W Rotund Slim Mat
-25%Spot Led 6W Rotund Slim Mat Alb Rece

Spot Led 3W Rotund Slim Mat

Spot Led 24W Rotund Slim Mat
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 155 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 170x20 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Transformator alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Cu toate accesoriile incluse pentru functionare, noul Spot LED rotund cu lumina rece, are un consum redus de doar 12W si o durata de viata de pana la 50.000 ore. Garantia acestui produs este de 24 de luni.
Caracteristici Tehnice SPOT LED 12W ROTUND SLIM ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | SL12WRSLMCW |
| Putere | 12W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6400K |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Mat |
| Dimensiuni | Ø 170x20 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 155 mm |
| Unghiul de Lumina | 160 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED 12W ROTUND ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED 12W ROTUND SLIM ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Attila G. · 28 noiembrie 2017
Se monteaza usor si lumina este puternica sunt foarte bune.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led 12W Rotund Slim Mat Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.














