Zoom1 / 3Spot Led Rotund Reglabil 12W Plastic Alb Rece/Alb Natural
Cod: SLRR12WPXX
Spotul Led Rotund Reglabil 12W Plastic Alb Rece/Alb Natural este o solutie de iluminare adaptabila ce imbina eficient tehnologia LED cu functia de reglare a fascicolului luminos a acestui spot. Spot Led Rotund Reglabil 12W Plastic Alb Rece/Alb Natural are driverul integrat fiind usor de montat, pachetul continand si clemele necesare montajului.
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 75W
Economie ~84% energie • 88 lm/W eficienta
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 75W
Economie ~84% energie • 88 lm/W eficienta
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Spoturi LED incastrabile |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Decupaj | Ø 114 mm |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | Ø 133x53 mm |
| Dispersor | Efect Gheata |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 1050 lumeni |
| Forma | Rotund |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Spot Led Rotund Reglabil 12W Plastic Alb Rece/Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice SPOT LED ROTUND REGLABIL 12W PLASTIC ALB RECE/ALB NATURAL | |
|---|---|
| Model | SLRR12WPXX |
| Putere | 12W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece/Alb natural |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Semitransparent |
| Dimensiuni | Ø 133x53 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 114 mm |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT LED ROTUND REGLABIL 12W PLASTIC ALB RECE/ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Aplicatii SPOT LED ROTUND REGLABIL 12W PLASTIC ALB RECE/ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Spot Led Rotund Reglabil 12W Plastic Alb Rece/Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















