
Corp Led T5 14W 120Cm Cu Intrerupator
Cod: CLT514WIXX
★★★★★5/5 (3 recenzii)Disponibil cu temperatura de culoare alb rece, alb cald sau alb natural CORPUL LED T5 cu INTRERUPATOR are un consum de doar 14W, fiind incadrat in clasa de energie A++. Se livreaza complet si cu toate accesoriile necesare functionarii.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 36W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Intrerupator | Da |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Mufa Alimentare Corp LED, Mufa imbinare intre 2 corpuri cu LED, capac pentru orificiu alimentare, 2 cleme de prindere |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led T5 14W 120Cm Cu Intrerupator
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 14W T5 CU INTRERUPATOR |
|
|---|---|
| Model | CLT514WIXX |
| Putere | 14W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 180-260V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Luminozitate | 1120 lm |
| Unghi de Lumina | 180 grade |
| Lungime | 120 cm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 14W T5 CU INTRERUPATOR |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 14W 120CM T5 CU INTRERUPATOR |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 14W T5 CU INTRERUPATOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Nicu L. · 29 aprilie 2020
Pachetul OK, trimiterea OK, produsele recomandate super OK, pe viitor ma bazez pe acest site si pe recomandarea produselor, totul Ok, multumesc mult.
Petre F. · 18 noiembrie 2018
Pot sa zic despre acest corp de 120cm cu intrerupator si lumina alb rece ca este cel mai bun dintre toate care le-am montat pana acum. calitate buna, pret foarte ok. recomand cu incredere! 5*
CRISTIAN CALIN F. · 3 aprilie 2018
Este foarte bun pentru montajul in bucatarie fie sub mobila suspendata fie chiar pe perete. Este aproape de nesesizat si este bine ca are intrarupatorul lui.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led T5 14W 120Cm Cu Intrerupator? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















