ZoomCablu Alimentare 1 Metru Cu Stecher Pentru Corpuri Led T5 Cu Intrerupator
Cod: CASCT5CI
Punerea in functiune si alimentarea corpurilor T5 cu intrerupator este mult mai simpla, facila si rapida cu acest Cablu Alimentare 1 Metru Cu Stecher Pentru Corpuri Led T5 Cu Intrerupator. Alimentarea se face la tensiune 220V iar cablul este cu doua fire (faza si nul).
Pret cu TVA inclus
Cablu Alimentare 1 Metru Cu Stecher Pentru Corpuri Led T5 Cu Intrerupator
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Intrerupator | Da |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Pret | Sub 50 lei |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Cablu Alimentare 1 Metru Cu Stecher Pentru Corpuri Led T5 Cu Intrerupator
Din aceeasi gama
Descriere
Este compatibil cu oricare din corpurile interconectabile T5 cu intrerupator prezentata in link-ul de mai jos:
Gama completa de corpuri de iluminat cu LED T5 Cu Intrerupator
Compatibilitate corpuri LED T5:
Corp Led T5 4W 30Cm Cu Intrerupator
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Cablu Alimentare 1 Metru Cu Stecher Pentru Corpuri Led T5 Cu Intrerupator? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















