Zoom1 / 3Bec Led E27 14W Glob A60 Alb Cald
Cod: S-BL270E2714WWW
Echivalentul unui bec incandescent de 200W dar cu un consum mult mai mic, BECUL LED E27 14W GLOB A60 ALB CALD este compatibil cu intrerupatoarele cu LED. Corpul alb si dispersorul alb mat ii confera un aspect foarte elegant.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Bec Led E27 14W Glob A60 Alb Rece
-10%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece Spn
-14%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald Spn
-25%Bec Led E27 15W Glob A70
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 35.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 14W Glob A60 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Consumul de 14W al Becului LED cu dulie E27, dezvolta 1700 lumeni, echivalent cu lumina data de un bec clasic cu filament de 200W. Pe langa avantajul duratei de viata mare sau a garantiei de 2 ani, noul BEC LED 14W E27 poate fi comandat cu temperatura de culoare alb cald. Globul din plastic alb mat ilumineaza cu un unghi de 270 grade si are acelasi diametru ca un bec clasic incandescent.
Caracteristici Tehnice BEC LED 14W E27 GLOB A60 | |
|---|---|
| Model | S-BL270E2714WWW |
| Putere | 14W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 14W corespunde unui bec de 200W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 14W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 14W GLOB A60 270 GRADE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 14W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 14W Glob A60 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















