Zoom1 / 3Bec Led Filament E27 14W A70 Alb Rece
Cod: SBLF14WE27A70WCW
Noul BEC LED FILAMENT E27 14W A70 ALB RECE chiar lumineaza si e cel mai puternic din gama lui! Pe langa lumina puternica, echivalenta cu cea a unui bec clasic de 150W, ofera un consum redus si o durata de viata mare astfel incat reprezinta o investitie pentru economiile tale din viitor.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Priza Dubla Ip54 Spin Top
-37%Bec Led Filament E14 4W Flacara C35 Alb Cald
-10%Bec Led Filament E27 4W C35 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 6 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E27 14W A70 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 14W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
| Model | SBLF14WE27A70WCW |
| Putere | 14W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 14W corespunde unui bec de 150W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 14W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 14W CU FILAMENT STICLA 360º ALB RECE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 14W ALB RECE CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E27 14W A70 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















