Zoom1 / 3Bec Led Filament E27 6W A60 Alb Cald
Cod: S-BLF6WE27A60WW
Iti plac becurile clasice dar nu si cele cu aspect modern? Tehnologia LED vine in ajutorul tau cu BEC LED FILAMENT E27 6W A60 ALB CALD care are forma unui bec clasic, iar LED-ul pe cea a filamentului. Vei avea un bec normal dar cu 90% mai putin consum.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Bec Led Filament E27 4W A60 Alb Cald
-20%Bec Led Filament E27 10W A60 Alb Cald
-43%Bec Led Filament E14 4W C35 Alb Cald
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | 4 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E27 6W A60 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Dispersorul din sticla transparenta contribuie la imprastierea luminii uniform cu un unghi mare de propagare. Noul Bec cu LED Filament 6W E27 2700K este cel mai bun inlocuitor al becurilor incandescente traditionale. Durata de viata de pana 15000 ore este dovada unei investitii cu amortizare rapida.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 6W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE: | |
|---|---|
| Model | S-BLF6WE27A60WW |
| Putere | 6W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 6W corespunde unui bec de 60W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 180-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 6W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE: | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 6W CU FILAMENT STICLA 360º ALB CALD: | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 6W ALB CALD CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E27 6W A60 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















