
Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald
Cod: SBLA60E279WWW
★★★★★4.7/5 (6 recenzii)Preferi lumina calda si cauti un bec echivalent cu unul clasic de 75W? Noul BEC LED E27 9W GLOB A60 ALB CALD dezvolta pana la 720 de lumeni cu o dispersie a luminii cu un unghi de 270 grade. Acesta poate fi montat in orice corp de iluminat prevazut cu dulie E27 si alimentat la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-40%Bec Led E14 4W Lumanare Mat Alb Cald
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 9W ALB CALD GLOB A60 | |
|---|---|
| Model | SBLA60E279WWW |
| Putere | 9W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec de 75W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 9W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 9W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 9W GLOB A60 ALB CALD
| |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (6)
4.7
6 recenzii
George I. · 18 mai 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
IONEL-RADUCU P. · 11 decembrie 2019
Este, cred a 4-a oara cand comand acest bec. Are un raport calitate pret formidabil de frumos. Calitatea este maxima, iar pretul este cel mai scazut, din cate cunosc eu. Se simte imediat cat de puternic este, imediat ce e insurubat in fasung.
IONEL-RADUCU P. · 15 august 2019
Sunt prefecte pentru iluminat. Lumina suficienta, economie de electricitate, pret super scazut si sper si ca durata de viata sa fie conforma specificatiilor. Le recomand.
IONEL-RADUCU P. · 30 iulie 2019
De acum, foarte probabil, voi cumpara produse cu leduri doar de aici. Sunt la raportul calitate / pret perfecte. In sfarsit, a inceput sa se rupa acea mentalitate ca, daca ceva e scump e si bun, lucru care e din ce in ce mai neadevarat. Aici, calitatea este maxima, iar pretul este minim. Multumesc!
Alexandru D. · 22 noiembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Stefan T. · 9 aprilie 2018
Rezonabil ca produs d.p.d.v. pret/calitate.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















