Zoom1 / 7Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil
Cod: AL12WR-SMR
★★★★★5/5 (4 recenzii)APLICA LED 12W ROTUNDA CU SENZOR DE MISCARE REGLABIL va asigura luminozitatea dorita, doar atunci cand este necesar. Este folositoare pe coridoare si scarile de bloc dar si in alte spatii in care va doriti ca lumina sa se aprinda la detectia miscarii. Intensitatea luminii este similara cu cea a unui bec incandescent de 75W.
Pret cu TVA inclus
Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Aplica Led 18W Rotunda Alb Rece
-10%Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 285x65 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 75 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 12W |
| Senzor de miscare | Da |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil
Din aceeasi gama
Descriere
Aplica cu LED 12W alb rece rotunda are un sistem rapid de prindere in tavan. Dispersorul special creat din plastic mat faciliteaza imprastierea luminii uniform cu un unghi de 120 de grade.
Caracteristici Tehnice APLICA LED 12W CU SENZOR DE MISCARE 360°: |
|
|---|---|
| Model | AL12WR-SMR |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Natural |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø 285x65 mm |
| Unghi de Lumina | 120 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 12W CU SENZOR DE MISCARE REGLABIL |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 12W ROTUNDA CU SENZOR DE MISCARE REGLABIL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
Petru B. · 24 februarie 2025
La testele facute senzorul este foarte sensibil. Sa vedem cum se comporta cu timpul.
Carut N. · 9 aprilie 2024
Este un produs calitate preț excelent.
Alexandru P. · 23 noiembrie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Doru D. · 16 noiembrie 2021
Produs ok ! Functioneaza perfect...
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















