
Aplica Led 8W Ovala Ip65 Cu Senzor De Miscare
Cod: AP8WOIP65SM
★★★★★5/5 (2 recenzii)APLICA LED 8W OVALA IP65 CU SENZOR DE MISCARE 360 GRADE poate fi folosita atat la interior cat si la exterior, datorita gradului de protectie IP65. Aceasta se aprinde doar noaptea (<10 Lux) si ramane aprinsa timp de 30 de secunde de la ultima detectie a miscarii.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Ovala |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 8W |
| Senzor de miscare | Da |
| Subcategorie | Aplice LED Perete si Tavan |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 130 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 8W Ovala Ip65 Cu Senzor De Miscare
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA LED 8W OVALA IP65 CU SENZOR DE MISCARE 360 GRADE
Caracteristici Tehnice APLICA LED 8W OVALA IP65 CU SENZOR DE MISCARE 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | AP8WOIP65SM |
| Putere | 8W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Forma Aplica LED | Ovala |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni (L x l x h) | 175 x 91 x 54 mm |
| Unghi de Lumina | 140 grade |
| Tensiune Alimentare | 220-240V |
| Unghi Detectie | Tavan: 360 grade, Perete: 140 grade |
| Distanta Detectie | 8 metri (<24°C) |
| Timp Functionare | 30 secunde |
| Inaltime Instalare | 1.5m - 3.5m |
| Consum Activ | 8W / Standby <0.1W |
| Temperatura de Functionare | -20°C - +40°C |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 8W OVALA IP65 CU SENZOR DE MISCARE 360 GRADE |
|
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 8W OVALA IP65 CU SENZOR DE MISCARE 360 GRADE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Petre B. · 12 decembrie 2025
Calitate buna,functioneaza perfect
Cojocarasu G. · 31 decembrie 2021
mi-au trebuit pt iluminat scara si au fost perfecte,nu sunt foarte mari sa iasa in evidenta dar isi fac treaba.foarte multumit si usor de instalat
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 8W Ovala Ip65 Cu Senzor De Miscare? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















