Zoom1 / 4Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural
Cod: AL12WRNW
★★★★★5/5 (2 recenzii)Pentru o lumina naturala si pentru un design cat mai simplu si elegant, este nevoie de aceasta APLICA LED 12W rotunda si cu rama alba. Lumina dezvoltata este echivalenta cu cea data de un bec incandescent de 100W. Se livreaza cu toate componentele incluse pentru functionare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Aplica Led 18W Rotunda Alb Natural
-20%Aplica Led 12W Rotunda Cu Senzor De Miscare Reglabil

Spot Led 3W Rotund Slim Mat
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | Ø 172x35 mm |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | Corpul are LED-uri integrate |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | Nu are echivalenta |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Materiale | Aliaj aluminiu, Plexiglass |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 180 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
APLICA CU LED 12W ROTUNDA ALB NATURAL cu RAMA ALBA
Caracteristici Tehnice APLICA LED 12W ROTUNDA ALB NATURAL CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
| Model | AL12WRNW |
| Putere | 12W |
| Temperatura de Culoare | 4200K (alb natural) |
| Forma Aplica LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Dimensiuni | Ø172x35 mm |
| Unghi de Lumina | 180 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Durata de viata | 20.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici APLICA LED 12W ROTUNDA ALB NATURAL CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
|
Aplicatii APLICA LED 12W ROTUNDA ALB NATURAL CU RAMA ALBA: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Mihai N. · 10 decembrie 2019
Lumineaza foarte bine, lumina este alba, frumoasa. Din pacate, apare fenomenul de "iluminare" cu ea stinsa, fenomen des intalnit la sursele de lumna cu LED-uri. Detin si doua plafoniere LED Philips, la ele nu apare acest fenomen.
ciprian p. · 21 martie 2018
Bun.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Aplica Led 12W Rotunda Rama Alba Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















