Zoom1 / 6Controller Wireless Android Pentru Banda Led Rgb 220V
Cod: CWIRABRGB
Cu noul Controller Wireless Android Pentru Banda Led Rgb 220V ai controlul culorilor si a jocurilor de lumini direct pe ecranul telefonului. Pe langa aceste functii mai sunt si altele disponibile: programare pornire - oprire, jocuri de lumini in functie de muzica sau de microfon.
Pret cu TVA inclus
Controller Wireless Android Pentru Banda Led Rgb 220V
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Controllere Banda LED RGB 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 60x5050 14.4W 220V RGB |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Telecomanda | Da (24 taste) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Controller Wireless Android Pentru Banda Led Rgb 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice:
Telecomanda inclusa: Da
Control : Wireless prin Aplicatie sau IR cu telecomanda inclusa
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Controller Wireless Android Pentru Banda Led Rgb 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















