Zoom1 / 2Mufa Imbinare Tip "L" Pentru Banda Led 220V 14mm
Cod: IMBL220V14MM
Mufa Imbinare Tip "L" Pentru Banda Led 220V 14mm pentru banda LED 220V, are rolul de imbinare sau prelungire la 90 grade a doua benzi LED cu latimea de 14mm si inaltimea de maxim 8mm. Este un accesoriu simplu de utilizat, conectarea intre cele doua segmente de banda LED facandu-se prin pini la fiecare capat al mufei. Distanta intre pini este de 8 mm.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Accesorii Banda LED 220V |
| Compatibil Banda LED | 14.4W / metru |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Latime Banda LED | 14 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Prin Imbinare |
| Pret | Sub 50 lei |
| Temperatura de culoare | Toate culorile |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Mufa Imbinare Tip "L" Pentru Banda Led 220V 14mm
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale Mufa Imbinare 90 Grade Pentru Banda Led 220V 14mm | |
|---|---|
| Cod Produs | IMBL220V14MM |
| Dimensiuni interioare | 14 x 8 mm |
| Distanta intre pini | 8 mm |
| Grad de Protectie | IP20 |
Informatii importante! | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Mufa Imbinare Tip "L" Pentru Banda Led 220V 14mm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.




















