Zoom1 / 3Amplificator Banda Led Rgb 30A 12V
Cod: A-30A360WRGB
★★★★★5/5 (1 recenzii)Amplificatorul de 30 amperi pentru banda LED RGB este proiectat pentru amplificarea semnalului unui controler in cazul in care avem o lungime mai mare de banda LED RGB 12V, in putere maxima de 360W.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 360W 30A Ip20 12V
-35%Controler Banda Led Rgb 24A + Telecomanda 24
-10%Transformator Banda Led 200W
-10%Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Controller Banda RGB cu Telecomanda, Transformator 12V, Mufa legatura Controller RGB - Banda LED RGB, Mufa imbinare, Mufa prelungire |
| Amperaj | 30A |
| Categorie produs | Controllere Banda LED RGB 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Banda LED | 60x5050 14.4W RGB 12V |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 360W |
| Telecomanda | Nu |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tensiune Iesire | 12V |
| Tensiune Iesire | 24V |
| Tip LED | 5050 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Amplificator Banda Led Rgb 30A 12V
Din aceeasi gama
Descriere
Amplificatorul pentru banda LED RGB are o putere de iesire de 12A, echivalentul la 360W sau a 30 metri de Banda cu 60 LEDuri 5050 RGB 12V.
Caracteristici AMPLIFICATOR 30A PENTRU BANDA LED RGB 12V: | |
|---|---|
| Model | A-30A360WRGB |
| Putere | 360W |
| Amperaj | 12A |
| Tensiune Intrare | 12-24V DC |
| Tensiune Iesire | 12-24V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 128x65x24 mm |
Alte caracteristici ale produsului AMPLIFICATOR 30A PENTRU BANDA LED RGB 12V: | |
|---|---|
|
Aplicatii AMPLIFICATOR 30A PENTRU BANDA LED RGB 12V: | |
|---|---|
|
Mod de utilizare a produsului AMPLIFICATOR PENTRU BANDA LED RGB 30A:
A se folosi conform schemei de mai jos !

Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Adrian S. · 5 martie 2022
Usor de legat in DIY-ul tau. Manual explicit in pachet. Eu am aprox 30 metri liniari banda led rgb si functioneaza perfect !
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Amplificator Banda Led Rgb 30A 12V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















