Zoom1 / 4Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V
Cod: SA300W25A12V
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cu acest TRANSFORMATOR BANDA LED 300W 25A IP20 220V/12V puteti alimenta mai multe benzi LED 12V sau module LED 12V. Totodata acesta se poate folosi si la alte surse de iluminat cu LED ce functioneaza cu alimentare la 12V DC.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Amperaj | 25A |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 300W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V
Din aceeasi gama
Descriere
SURSA ALIMENTARE 25A/300W IP20 PENTRU BANDA LED CU ALIMENTARE LA 12V
Utilizarea acestui transformator pentru banda cu LED se face doar in incinte aerisite si lipsite de umezeala. Lungimea maxima a benzilor cu LED pe care le alimentati este de 60 metri daca se foloseste banda LED 3528 4.8W/m cu 60 Leduri sau 20 metri pentru modelul de banda cu LED 5050 14.4W/m cu 60 LED-uri pe metru. Pentru o racire eficienta datorita puterii mari dezvoltate, acest transformator pentru LED-uri este prevazut cu un cooler.
Caracteristici TRANSFORMATOR 25A / 300W IP20 | |
|---|---|
| Model | SA300W25A12V |
| Putere | 300W |
| Amperaj | 25A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 200x110x50 mm |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR 25A / 300W IP20 | |
|---|---|
|
Aplicatii TRANSFORMATOR 25A / 300W IP20 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Zaharia C. · 6 august 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















