Zoom1 / 3Banda Led Rigida 220V 3W 30Cm Ip65 Alb Rece
Cod: BR3W30CMIP65CW
★★★★★5/5 (3 recenzii)Acum nu mai ai nevoie de transformator pentru a alimenta aceasta BANDA LED RIGIDA 220V 3W 30CM IP65 ALB RECE. Se alimenteaza direct la tensiune 220V iar o bara LED 72x5730 SMD are lungimea de 30 centimetri, un consum de 3W si se poate utiliza si la exterior. Pretul este per bucata.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Preturi pe cantitate
| Cantitate | Pret/buc | Reducere |
|---|---|---|
| 5+ buc. | 14,48 lei | 5% |
| 10+ buc. | 14,17 lei | 7% |
| 20+ buc. | 13,72 lei | 10% |
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Aplicatii Banda LED | Design interior pentru apartamente, case, vile, hoteluri, baruri, cluburi, design arhitectural, lumini decorative, lumini pe marginea mobilierului sau a sticlei, reclame luminoase, vitrine, semne de iluminat, display-uri, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 10 cm |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 72 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 3W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 5730 |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led Rigida 220V 3W 30Cm Ip65 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED RIGIDA 220V 72x5730 3W ALB RECE | |
|---|---|
| Model | BR3W30CMIP65CW |
| Putere | 3W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED SMD | 5730 |
| Numar LED-uri | 72 |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| CRI | >80 |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED RIGIDA 72x5730 SMD 3W 30CM ALB RECE 220V IP65 | |
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED RIGIDA 220V 72x5730 SMD 3W ALB RECE IP65 | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED RIGIDA 220V 72x5730 3W ALB RECE IP65 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Silviu U. · 28 octombrie 2024
Foarte multumit
Sergiu M. · 23 iunie 2023
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Tintareanu A. · 1 ianuarie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led Rigida 220V 3W 30Cm Ip65 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















