Zoom1 / 5Tub Led Neon Flex 4.8W/m Verde Ip65 220V
Cod: NFIP65GR
TUB LED NEON FLEX 4.8W/M VERDE IP65 220V te ajuta sa realizezi proiecte de iluminat creative in interior si la exterior, consumand foarte putin (4.8W/m). Este alimentat la 220V, tubul se poate taia la fiecare metru, pretul fiind exprimat per metru.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-15%Bec Led E27 10W Glob A60 Alb Rece
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
Specificatii tehnice
| Banda adeziva | Nu |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 120 LED-uri pe metru |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4.8W |
| Temperatura de culoare | Verde |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Led Neon Flex 4.8W/m Verde Ip65 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB LED NEON FLEX VERDE 4.8W/M 220V | |
|---|---|
| Model | NFIP65GR |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Verde |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 120 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -20 ℃ +60 ℃ |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB LED NEON FLEX VERDE 4.8W/M 220V | |
|---|---|
|
Aplicatii TUB LED NEON FLEX VERDE 4.8W/M IP65 | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente TUB LED NEON FLEX VERDE 4.8W/M IP65 220V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Led Neon Flex 4.8W/m Verde Ip65 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















