Zoom1 / 3Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V
Cod: NFIP65RGB
Furtunul Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V este util in realizarea proiectelor de interior sau exterior, iluminat arhitectural, reclame luminoase (IP65), avand putere de 14W/m si alimentarea la tensiune 220V. Pretul este exprimat in lei per metru. Nu contine Controller RGB Pentru Neon Flex, care trebuie cumparat separat. Se accepta retur doar pentru comenzile la rola de 100 metri.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Banda adeziva | Nu |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14W |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V |
|
|---|---|
| Model | NFIP65RGB |
| Putere | 14W / metru |
| Temperatura de Culoare | RGB (Multicolor) |
| Tensiune Alimentare Controller Neon Flex | 220V |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| Temperatura de Operare | -20 ℃ +50 ℃ |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V |
|
|---|---|
|
Aplicatii Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Neon Flex RGB 14W/m LED Ip65 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















