Zoom1 / 5Tub Led Neon Flex 4.8W/m Alb Cald Ip65 220V
Cod: NFIP65WW
Datorita flexibilitatii sale si a intensitatii luminoase, TUB LED NEON FLEX 4.8W/M ALB CALD IP65 220V in temperatura alb calda poate fi folosit in proiecte de iluminat creativ in interior sau in exterior, datorita gradului crescut de protectie la umiditate. Pretul este exprimat in lei/m.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Clema Banda Led 220V
-35%Lampa Stradala Led 30W Ip65 3600 Lumeni
Specificatii tehnice
| Banda adeziva | Nu |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 50.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 120 LED-uri pe metru |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4.8W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Tub Led Neon Flex 4.8W/m Alb Cald Ip65 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice TUB LED NEON FLEX ALB CALD 4.8W/M 220V | |
|---|---|
| Model | NFIP65WW |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 120 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -20 ℃ +60 ℃ |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici TUB LED NEON FLEX ALB CALD 4.8W/M 220V | |
|---|---|
|
Aplicatii TUB LED NEON FLEX ALB CALD 4.8W/M IP65 | |
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente TUB LED NEON FLEX ALB CALD 4.8W/M IP65 220V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Tub Led Neon Flex 4.8W/m Alb Cald Ip65 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















