
Bec Led E14 5W Lumanare C37 Mat
Cod: S-BLLME145WXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)BECUL LED E14 5W LUMANARE C37 MAT este echivalentul unui bec incandescent de 45W la un cost al energiei mult mai mic. Corpul alb si dispersorul alb mat dau un aspect elegant putand fi folosit cu usurinta pentru candelabre, aplice sau plafoniere.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 5W Lumanare C37 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 45W, becul LED E14 5W lumanare dezvolta 450 de lumeni. Cu forma foarte apropiata de becul clasic, acesta poate fi instalat in cateva secunde in locul becului vechi. Durata de viata de 30.000 ore si garantia de 2 ani sunt doar o parte din calitatile acestui bec cu LED lumanare E14 5W.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 5W LUMANARE |
|
|---|---|
| Model | S-BLLME145WXX |
| Putere | 5W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec de 45W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 180-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Grad de Protectie | IP20 |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 5W LUMANARE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 5W LUMANARE 270 GRADE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 5W LUMANARE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
mihaela c. · 12 decembrie 2017
Calitate-pret ok, sper ca functioneaza bine in continuare o perioda lunga de ore aproape de cea inscrisa pe instructiuni ...
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 5W Lumanare C37 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















