Zoom1 / 3Bec Led E14 7W Sferic G45
Cod: S-BLSG45E147WXX
★★★★★5/5 (3 recenzii)Aspectul compact recomanda BECUL LED E14 7W SFERIC G45 pentru spatii mici care nu au nevoie de o lumina foarte puternica. Gradul de iluminare al acestui bec este echivalent cu cel dat de un bec incandescent de 60W. Disponibil in doua variante de culoare.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece Spn
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-25%Bec Led E27 15W Glob A70
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Sferic |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 7W Sferic G45
Din aceeasi gama
Descriere
Pe langa economia de energie, durata mare de viata si garantia de 2 ani, acest BEC LED E14 7W G45, are urmatoarele calitati si beneficii: forma compacta si dimensiuni reduse, unghiul mare de iluminare (270º), dezvolta 750 de lumeni (echivalent cu un bec incandescent de 60W), temperaturile de culoare disponibile (alb rece sau alb cald)
Caracteristici Tehnice BEC LED 7W E14 SFERIC G45 |
|
|---|---|
| Model | S-BLSG45E147WXX |
| Putere | 7W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 7W corespunde unui bec de 60W |
| Unghiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 180-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 750 lumeni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 7W SFERIC G45 ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 7W SFERIC G45 270 GRADE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 7W SFERIC G45 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
George I. · 18 mai 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Mihaela P. · 17 februarie 2018
sunt f bune. Iluminarea este puternica. Livrare rapida _ recomandam distribuitorul pt seriozitate GARANTATA
mihaela c. · 12 decembrie 2017
Calitate-pret ok, sper ca functioneaza bine in continuare o perioda lunga de ore aproape de cea inscrisa pe instructiuni ...
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 7W Sferic G45? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















