Zoom1 / 4Banda Led 120X2835 9.6W Alb Natural 220V
Cod: BL120x2835NW
Alimentata la 220V si cu intensitatea luminoasa superioara in lumina alb natural, BANDA LED 120x2835 9.6W ALB NATURAL 220V are un singur rand de LED-uri, iar cele 120 LED-uri 2835 per metru pun in valoare designul aplicatiei tale. Pretul afisat este pentru un metru.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Mufa Alimentare Banda LED 220V, Cleme prindere omega, Capac terminal |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Fisa Alimentare Banda LED 220V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat restaurante, hoteluri, pensiuni, magazine, mall-uri, expozitii, iluminat de siguranta, poduri, iluminat perimetral, scafe, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Cu silicon |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime Banda LED | 50 / 100 metri |
| Numar LED-uri | 120 LED-uri pe metru |
| Pachetul contine | Banda LED 220V cu lungimea comandata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9.6W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 120X2835 9.6W Alb Natural 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB NATURAL |
|
|---|---|
| Model | BL120x2835NW |
| Putere | 9.6W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000-4500K |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 120 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -20 ℃ +60 ℃ |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 220V 120x2835 SMD 9.6W ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED 220V 120x2835 9.6W ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 120X2835 9.6W Alb Natural 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















