ZoomBanda Led 60X2835 4.8W Alb Cald 220V
Cod: BL4.8W220VWW
Banda LED are 60 de LED-uri 2835 per metru, care consuma 4,8W/ metru, furnizeaza lumina alb calda si se alimenteaza la tensiune 220V cu ajutorul unui kit ce se achizitioneaza separat. Este optiunea moderna pentru luminat ambiental. Rola are 100m, iar produsul se vinde la metru.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Mufa Alimentare Banda LED 220V, Cleme prindere omega, Capac terminal |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Fisa Alimentare Banda LED 220V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat restaurante, hoteluri, pensiuni, magazine, mall-uri, expozitii, iluminat de siguranta, poduri, iluminat perimetral, scafe, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Campanie | Promo |
| Cantitate LED / Serie | 60 leduri 3528 |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Cu silicon |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime Banda LED | 50 / 100 metri |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 3000 - 6000 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED 220V cu lungimea comandata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 4.8W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 60X2835 4.8W Alb Cald 220V
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 220V 60x2835 SMD 4.8W ALB CALD : |
|
|---|---|
| Model | BL4.8W220VWW |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700-3000K |
| Tensiune Alimentare Mufa Banda LED | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED 220V 60x2835 SMD 4.8W ALB CALD : |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 220V 60x2835 SMD 4.8W ALB CALD : |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED 220V 60x2835 SMD 4.8W ALB CALD : |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 60X2835 4.8W Alb Cald 220V? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















