Zoom1 / 3Banda Led Rigida 220V 14W Ip20 Alb Rece
Cod: BR14W220VCW
★★★★★4.6/5 (5 recenzii)Acum nu mai ai nevoie de transformator pentru a alimenta aceasta BANDA LED RIGIDA 220V 14W IP20 ALB RECE. Se alimenteaza direct la tensiune 220V iar o bara LED 76x5730 SMD are lungimea de un metru si un consum de doar 14W. Pretul este per bucata.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Aplicatii Banda LED | Design interior pentru apartamente, case, vile, hoteluri, baruri, cluburi, design arhitectural, lumini decorative, lumini pe marginea mobilierului sau a sticlei, reclame luminoase, vitrine, semne de iluminat, display-uri, etc |
| Banda adeziva | Nu |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 10 cm |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Banda LED 220V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime Banda LED | 100 cm |
| Numar LED-uri | 76 |
| Pachetul contine | Bara rigida LED cu lungimea de 1 metru |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 5730 |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led Rigida 220V 14W Ip20 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED RIGIDA 220V 76x5730 14W ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | BR14W220VCW |
| Putere | 14W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6000-6500K |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED SMD | 5730 |
| Numar LED-uri / metru | 76 |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| CRI | >80 |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED RIGIDA 76x5730 SMD 14W ALB RECE 220V IP20 |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED RIGIDA 220V 76x5730 SMD 14W ALB RECE IP20 |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED RIGIDA 220V 60x5730 14W ALB RECE IP20 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
4.6
5 recenzii
Dorel L. · 17 februarie 2025
Am primit produsele in stare buna, exact ce am comandat. Am mai folosit aceste bare LED sub mobila etajata din bucatarie, lumineaza foarte bine blatul de lucru. Ca minus, avand experienta, durata de functionare a acestor benzi LED, 6 ore pe zi mediu, inseamna 4 ani ceea ce nui rau, dar nu corespunde cu specificatiile date... Un produs bun la pret excelent.
Joacă Bine A. · 18 iunie 2024
Sunt conform descrierii. Mulțumesc produseled!
SORIN M. · 28 mai 2020
foarte multumit de produs, exact ceea ce cautam. simplu de utilizat,funtioneaza alimentat direct de la priza..nu necesita alte accesorii!
Radu O. · 10 decembrie 2019
Usor de montat, pret bun, recomand.
ion r. · 29 noiembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led Rigida 220V 14W Ip20 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















