Zoom1 / 4Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Sus Cu O Fata
Cod: CISIESSUS
Pentru cladirile cu demisol sau subsol, se impune montarea acestor CORPURI DE ILUMINAT DE SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA SUS care indica directia de urmat catre calea de evacuare aflata la un nivel superior. Aceasta functioneaza in regim permanent alimentata la tensiune 220V si are o autonomie de 120 de minute din momentul in care ramane fara alimentare.
Pret cu TVA inclus
Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Sus Cu O Fata
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Dispersor | Mat cu inscriptie transparenta |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat pe perete sau suspendat |
| Numar fete | O fata |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | EXIT Sageata Sus |
| Putere | 1W |
| Regim functionare | Permanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Sus Cu O Fata
Din aceeasi gama
Descriere
CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA SUS CU LED SI ACUMULATOR
Caracteristici CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA SUS - O SINGURA FATA |
|
|---|---|
| Model | CISIESSUS |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 356 x 150 x 23 mm |
| Tensiune alimentare | 220V AC |
| Tehnologie | LED (6x0.1W) |
| Acumulator | Da (Ni-Cd 600mAh 3.6V) |
| Autonomie | minim 120 min |
| Timp incarcare | <24 ore |
| Montare | Perete / Tavan |
Aplicatii CORP ILUMINAT SIGURANTA IESIRE EXIT SAGEATA SUS CU LED SI ACUMULATOR |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Iluminat Siguranta Iesire Exit Sageata Sus Cu O Fata? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















