Zoom1 / 2Lampa Emergenta LED 3W Vivalux IP20 Autocolant Inclus
Cod: LEL3WVLAI
★★★★★5/5 (1 recenzii)Lampa Emergenta LED 3W Vivalux IP20 Autocolant Inclus functioneaza in regim nepermanent si ofera o autonomie de pana la 7 ore pe modul de intensitate redus sau pana la 3.5 ore in modul de intensitate maxima. Aceasta are un consum de doar 3W si dezvolta un flux luminos de 80/160 lumeni cu lumina alb rece, iar setarile de functionare se fac prin comutarea unui buton aflat langa butonul test.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | 420 / 600 minute |
| Categorie produs | Materiale electrice |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 12 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat |
| Numar fete | O fata |
| Numar LED-uri | 30 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 3W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lampa Emergenta LED 3W Vivalux IP20 Autocolant Inclus
Din aceeasi gama
Descriere
Lampa emergenta LED 3W Vivalux IP20 autocolant inclus
Caracteristici Lampa emergenta LED 3W Vivalux IP20 autocolant inclus |
|
|---|---|
| Model | LEL3WVLAI |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 205 x 65 x 30 mm |
| Tensiune alimentare | 220-240V AC |
| Cablu alimentare 220V | 2 x 0.75-2.5 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Acumulator | Da (Lithium 1200mAh 3.7V) |
| Autonomie (minute / ore) | 420 min / 7 h - 210 min / 3.5 h |
| Timp incarcare (Low / High) | 24 ore |
| Tip LED | SMD |
| Flux Luminos (Intensitate redusa / maxima) | 80 / 160 lumeni |
| Autocolante incluse | Da, "EXIT" si directionare |
| Montare | Perete |
| Iluminare Nepermanenta | Da - Buton selectie intensitate, Off |
Aplicatii Lampa emergenta LED 3W Vivalux IP20 autocolant inclus |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Marius B. · 4 decembrie 2025
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lampa Emergenta LED 3W Vivalux IP20 Autocolant Inclus? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















